اطلاعیــــــــــــــــــــــه

به تاریخ 6/5/1395 هـ ش جلسۀ نوبتی مجمع دعوت و ارشاد علماء مستقر در مسجد جامع بابای برق (رح) دائر و پیرامون گزارش منتشرۀ تلویزیون مبنی بر اینکه قاری مسجد جامع بابای برق (رح) وحید احمد پسر هفت ساله را به علت غیابت از حلقۀ تعلیمی درسی شدیداً لت و کوب نموده است.

بعد از بررسی دقیق موضوع مبرهن (آشکار) گردید که گزارش موصوف بدون اینکه جزئیات را از طرف مدعی علیه حاصل نماید صرفاً اکتفأ بر ادعای مادر وحید احمد شده و حتی پدر وحید احد با مصاحبه با یکی از تلویزیون ها این ادعا را کاملا رد نموده است بنأً از مسئولین محترم رسانه ها که این موضوع را پخش و نشر نموده اند خواسته میشود که با درک حساسیت اوضاع کنونی کشور پخش همچو گزارش به مثابه آب انداختن به آسیاب دشمنان اسلام و مردم مسلمان افغانستان تلقی و باعث عدم اعتماد علماء بر این رسانه ها خواهد شد.

بنأً انتشار چنین گزارش که بدون تحقیق و بررسی همه جانبه باشد به صلاح اوضاع موجوده جامعه اسلامی ما مفید نخواهد بود امید است دست اندر کاران گزارش دهی حقیقت قضیه را دقیق مورد کنکاش قرار داده و گزارش خود را بر حقایق پخش و نشر نمایند.

در اخیر مجمع دعوت و ارشاد علماء به تأسی از ارشادات دین مبین اسلام لت کوب اطفال را که از هر قشر به وقوع پیوندد شدیداً محکوم می نمایند و شفقت بر همۀ آنان وجیبۀ اخلاقی و دینی همگانیست.

و من الله التوفیـــــق.

فروغ هدایت – سایت رسمی مجمع دعوت و ارشاد علماء
www.forooghhedayat.com

1 دیدگاه برای «اطلاعیــــــــــــــــــــــه»

  • آگوست 9, 2016 در t 7:16 ق.ظ
    Permalink

    نمیدانم برای کی باور کنم . رسانه ها هم دروغ نمیگن تا حال هرچه از رسانه ها دیدیم واقعیت داشته و حتی گپ های پشت پرده را آنها بصورت واضح بر بلا میکنند. نمیدانم امیدوارم که اطلاعیه شما راست باشد.؛ موفق باشید.

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: