پیام تبریکی به‌ مناسبت عید سعید قربان (عيد الأضحى)

بسم الله الرحمن الرحیم

پیام تبریکی به‌ مناسبت عید سعید قربان (عيد الأضحى)

هیئت رهبری فروغ هدایت حلول عید سعید قربان را که یاد آور ایثار و خود گذری حضرت ابراهیم خلیل و حضرت اسماعیل ذبیح – علیهما السلام – می‌باشد، پدر و فرزندی که شکوه ایمان و اوج اخلاص را به نمایش گذاشتند و الگوی راستین برای همۀ نسل‌ها در همه‌ی عصرها گردیدند برای تمام هموطنان عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌دارد؛ و از خداوند منان استدعا می‌نمایم که این ایام خجسته را در فضای پر از امن و آرامی، با روح مطمئن و قلب سرشار از خوشی با سعادت و خوشبختی سپری نمایید.

ما مسلمانان که افتخار پیروی از سنت ابراهیمی علیه السلام و شریعت محمدی صلی الله علیه وسلم را داریم، باید سعی کنیم تا در این عید فرخنده، با ایثار وخود گذری و محبت و آشتی و دستگیری از نیازمندان و رسیدگی به مستمندان و دلجویی از اقارب و خویشاوندان، مسئولیت ایمانی و دینی‌مان  را ادا نموده ایمان واقعی و اخلاص حقیقی خود را به نمایش بگذاریم اگر چه مریضی کرونا (کوید 19) این روزها دامنگیر جامعه ما شده و راه های دید و بازدید را تا حدی گرفته است بناءً خواهش ما این است که در ایام عید تمام دستورات که از طرف ریاست صحت عامه کشور وضع شده از جمله: (فاصله یک و نیم تا دو متری، ماسک زدن، شستشوی دست ها، دست دادن، بغل کشی، روبوسی کردن و…) را رعایت نموده تا از خطر مبتلا شدن به این مریضی در امان باشید.

دعا می کنیم که خداوند مهربان، امنیت و آرامی را در کشور عزیز ما برقرار نماید، غم و مصیبت، فقر و بدبختی، جنگ و برادرکشی را برای همیشه از وطن ما دور ساخته، پیشرفت، آبادی و سرفرازی را نصیب مردم ما گرداند.

در اخیر همگی را به تقوی و پرهیزگاری سفارش می كنیم و از الله تعالی خواهانیم كه همه را توفیق دهد تا بعد از رمضان اعمال خوبمان استمرار و تداوم داشته باشد. به امید این‌كه روزه‌هایمان و نمازهایمان مقبول و گناهانمان مغفور و دعاهایمان مستجاب و قبول درگاه حق گردد.

سبحان ربك رب العزة عما یصفون و سلام علی المرسلین و الحمد لله رب العلمین.

با احترام هیئت رهبری فروغ هدایت به سرپرستی مجمع دعوت وارشاد علماء

www.forooghhedayat.com

@foroqhedayat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *