مقالات

پیام تبریکی به‌ مناسبت عید سعید قربان (عيد الأضحى)

Views: 69

پیام تبریکی به‌ مناسبت عید سعید قربان (عيد الأضحى)

بسم الله الرحمن الرحیم

هیئت رهبری فروغ هدایت پیشاپیش حلول عید سعید قربان را که یاد آور ایثار و خود گذری حضرت ابراهیم خلیل و حضرت اسماعیل ذبیح – علیهما السلام – می‌باشد، پدر و فرزندی که شکوه ایمان و اوج اخلاص را به نمایش گذاشتند و الگوی راستین برای همۀ نسل‌ها در همه‌ی عصرها گردیدند برای تمام هموطنان عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌دارد؛ و از خداوند منان استدعا می‌نماییم که این ایام خجسته را در فضای پر از امن و آرامی، با روح مطمئن و قلب سرشار از خوشی با سعادت و خوشبختی سپری نمایید.

ما مسلمانان که افتخار پیروی از سنت ابراهیمی علیه السلام و شریعت محمدی صلی الله علیه وسلم را داریم، باید سعی کنیم تا در این عید فرخنده، با ایثار وخود گذری و محبت و آشتی و دستگیری از نیازمندان و رسیدگی به مستمندان و دلجویی از اقارب و خویشاوندان، مسئولیت ایمانی و دینی‌مان  را ادا نموده ایمان واقعی و اخلاص حقیقی خود را به نمایش بگذاریم .

دعا می کنیم که خداوند مهربان، امنیت و آرامی را در کشور عزیز ما برقرار نماید، غم و مصیبت، فقر و بدبختی، جنگ و برادرکشی را برای همیشه از وطن ما دور ساخته، پیشرفت، آبادی و سرفرازی را نصیب مردم ما گرداند.

در اخیر همگی را به تقوی و پرهیزگاری سفارش می كنیم و از الله تعالی خواهانیم كه همه را توفیق دهد تا بعد از عید اعمال خوبمان استمرار و تداوم داشته باشد. به امید این‌ كه روزه‌هایمان و نمازهایمان مقبول و گناهانمان مغفور و دعاهایمان مستجاب و قبول درگاه حق گردد.

سبحان ربك رب العزة عما یصفون و سلام علی المرسلین و الحمد لله رب العلمین.

با احترام هیئت رهبری فروغ هدایت به سرپرستی مجمع دعوت وارشاد علماء

www.forooghhedayat.com

@foroqhedayat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *